Tworzymy przestrzeń.

Tworzenie przestrzeni idealnej do życia to poważne wyzwanie.
Mierzymy się z nim od 25-lat i wiemy, jak mu sprostać.
Jaka powinna być przestrzeń? Jasna i ciepła. Przyjazna i wygodna.
Trwała i niezawodna. Piękna i bezpieczna.
Powinna być harmonią łączącą ze sobą estetykę i funkcjonalność. Jak to osiągnąć?
Poznaj z nami drogę do idealnej przestrzeni.

Design.

Nadaje przestrzeni charakter. Odpowiada za emocje, jakich doświadczamy w danym miejscu. Doskonały design to doskonała przestrzeń. Okno to jeden z najważniejszych elementów wnętrza. Pełni funkcję użytkową, ale również stanowi ozdobę pomieszczenia. Nasze rozwiązania nadają każdemu oknu unikalny charakter.

Kreatywność.

Kreatywność to unikanie schematów. Poszukiwanie nowych dróg i coraz lepszych rozwiązań. Tylko w ten sposób można tworzyć niepowtarzalną przestrzeń, będącą idealnym miejsce do życia. Rozwiązania łączące funkcjonalność z estetyką to wciąż podążanie za nowymi trendami i wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które ułatwią codzienność.

Nowoczesność.

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne powinny łączyć minimalizm, energooszczędność i bezpieczeństwo. Innowacje i zaawansowane technologie pomagają tworzyć przestrzeń jasną, wygodną i funkcjonalną. Taką, która ułatwia wykonywanie codziennych czynności i nie narzuca ograniczeń.

Ekologia.

Środowisko naturalne to dobro wspólne. Powinniśmy o nim myśleć podczas dokonywania codziennych wyborów. Ograniczając zużycie energii i marnotrawstwo surowców, oddajemy przysługę naszej planecie. Chcemy tworzyć odpowiedzialną przestrzeń. Dlatego projektujemy okna, w których wykorzystujemy pakiet trójszybowy o doskonałych właściwościach izotermicznych.

Bezpieczeństwo.

Dom to przestrzeń, w której powinniśmy czuć się w pełni swobodnie, wolni od obaw i stresu. To przestrzeń własna i nienaruszalna. Nasze produkty to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa użytkowego przestrzeni. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które zwiększają odporność okien na włamanie.

Komfort.

Przestrzeń komfortowa to przestrzeń dopasowana do nas. Miejsce relaksu, w którym czujemy się lepiej niż gdziekolwiek indziej. Komfort to także funkcjonalność, która ułatwia nam codzienność. To rozwiązania, które wychodzą naprzeciw naszym potrzebom.

Cisza.

Cisza to spokój. Stan relaksu i odprężenia.  Przyjemna izolacja od hałasu świata zewnętrznego. Pozwala nam w pełni odpoczywać i regenerować siły. Przy niej możemy się skupić na tym co dla nas istotne. Zaprojektowaliśmy różne pakiety szybowe, które zmniejszają straty ciepła i zapotrzebowanie na energię oraz pozwalają skuteczniej wyciszyć pomieszczenie.

Wiarygodność.

Fundamentem każdej działalności w życiu i biznesie jest wiarygodność. Przejrzystość działań, która pomaga budować zaufanie – wartość, na którą pracuje się latami. Naszą wiarygodność potwierdza nieustanny rozwój przez 25 lat i wytyczanie nowych standardów.

Jakość.

Wysoka jakość powinna cechować każdą sferę tworzonej przestrzeni. Design, wykonanie, materiały, technologia. Naszą jakość potwierdzają także liczne certyfikaty, które otrzymujemy za pieczołowitość w dbaniu o idealną przestrzeń.

Trwałość.

Daje poczucie pewności i bezpieczeństwa. Wytrzymałość materiałów, wysoka jakość komponentów, solidność konstrukcji. Produkty wyposażamy w elementy wzmacniające ich konstrukcje, które sprawiają, że tworzona przestrzeń i rozwiązania w niej zastosowane wytrzymują próbę czasu. Uszczelki, okucia, wzmocnienia czy nakładki aluminiowe odznaczają się wyjątkową stabilnością i wytrzymałością.

Elastyczność.

Każdy z nas ma inne oczekiwania wobec przestrzeni. Tę różnorodność wymagań można zaspokoić tylko dzięki elastycznemu podejściu. Nasza oferta prezentuje szeroką gamę rozwiązań i możliwości, które są po to by zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania.

Ciepło.

Dom to ciepło. To przestrzeń dobrych emocji, idealnych warunków do odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi. To także schronienie przed chłodem i niepogodą.  Dlatego pamiętamy, że zabezpieczenia pomieszczeń przed wychładzaniem to jedna z głównych funkcji okien.

ZOBACZ produkty

Wyślij zapytanie
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl



*Pola wymagane