Home Tworzymy przestrzeń

Tworzymy przestrzeń.


Tworzenie przestrzeni idealnej do życia to poważne wyzwanie. Mierzymy się z nim od 25-lat i wiemy, jak mu sprostać. Jaka powinna być przestrzeń? Jasna i ciepła. Przyjazna i wygodna. Trwała i niezawodna. Piękna i bezpieczna. Powinna być harmonią łączącą ze sobą estetykę i funkcjonalność. Jak to osiągnąć?
Poznaj z nami drogę do idealnej przestrzeni.

Design


Nadaje przestrzeni charakter. Odpowiada za emocje, jakich doświadczamy w danym miejscu. Doskonały design to doskonała przestrzeń. Okno to jeden z najważniejszych elementów wnętrza. Pełni funkcję użytkową, ale również stanowi ozdobę pomieszczenia. Nasze rozwiązania nadają każdemu oknu unikalny charakter.

Kreatywność.


Kreatywność to unikanie schematów. Poszukiwanie nowych dróg i coraz lepszych rozwiązań. Tylko w ten sposób można tworzyć niepowtarzalną przestrzeń, będącą idealnym miejsce do życia. Rozwiązania łączące funkcjonalność z estetyką to wciąż podążanie za nowymi trendami i wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które ułatwią codzienność.

Nowoczesność.


Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne powinny łączyć minimalizm, energooszczędność i bezpieczeństwo. Innowacje i zaawansowane technologie pomagają tworzyć przestrzeń jasną, wygodną i funkcjonalną. Taką, która ułatwia wykonywanie codziennych czynności i nie narzuca ograniczeń.

Ekologia.


Środowisko naturalne to dobro wspólne. Powinniśmy o nim myśleć podczas dokonywania codziennych wyborów. Ograniczając zużycie energii i marnotrawstwo surowców, oddajemy przysługę naszej planecie. Chcemy tworzyć odpowiedzialną przestrzeń. Dlatego projektujemy okna, w których wykorzystujemy pakiet trójszybowy o doskonałych właściwościach izotermicznych.

Bezpieczeństwo.


Dom to przestrzeń, w której powinniśmy czuć się w pełni swobodnie, wolni od obaw i stresu. To przestrzeń własna i nienaruszalna. Nasze produkty to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa użytkowego przestrzeni. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które zwiększają odporność okien na włamanie.

Komfort.


Przestrzeń komfortowa to przestrzeń dopasowana do nas. Miejsce relaksu, w którym czujemy się lepiej niż gdziekolwiek indziej. Komfort to także funkcjonalność, która ułatwia nam codzienność. To rozwiązania, które wychodzą naprzeciw naszym potrzebom.

Cisza.


Cisza to spokój. Stan relaksu i odprężenia. Przyjemna izolacja od hałasu świata zewnętrznego. Pozwala nam w pełni odpoczywać i regenerować siły. Przy niej możemy się skupić na tym co dla nas istotne. Zaprojektowaliśmy różne pakiety szybowe, które zmniejszają straty ciepła i zapotrzebowanie na energię oraz pozwalają skuteczniej wyciszyć pomieszczenie.

Wiarygodność.


Fundamentem każdej działalności w życiu i biznesie jest wiarygodność. Przejrzystość działań, która pomaga budować zaufanie – wartość, na którą pracuje się latami. Naszą wiarygodność potwierdza nieustanny rozwój przez 25 lat i wytyczanie nowych standardów.

Jakość.


Wysoka jakość powinna cechować każdą sferę tworzonej przestrzeni. Design, wykonanie, materiały, technologia. Naszą jakość potwierdzają także liczne certyfikaty, które otrzymujemy za pieczołowitość w dbaniu o idealną przestrzeń.

Trwałość.


Daje poczucie pewności i bezpieczeństwa. Wytrzymałość materiałów, wysoka jakość komponentów, solidność konstrukcji. Produkty wyposażamy w elementy wzmacniające ich konstrukcje, które sprawiają, że tworzona przestrzeń i rozwiązania w niej zastosowane wytrzymują próbę czasu. Uszczelki, okucia, wzmocnienia czy nakładki aluminiowe odznaczają się wyjątkową stabilnością i wytrzymałością.

Elastyczność.


Każdy z nas ma inne oczekiwania wobec przestrzeni. Tę różnorodność wymagań można zaspokoić tylko dzięki elastycznemu podejściu. Nasza oferta prezentuje szeroką gamę rozwiązań i możliwości, które są po to by zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania.

Ciepło.


Dom to ciepło. To przestrzeń dobrych emocji, idealnych warunków do odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi. To także schronienie przed chłodem i niepogodą. Dlatego pamiętamy, że zabezpieczenia pomieszczeń przed wychładzaniem to jedna z głównych funkcji okien.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i wydarzeniach OKNOPLAST.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów