Home Pressroom Wszyscy pomagamy Szymonowi

Pressroom

Wszyscy pomagamy Szymonowi


opublikowane 12 cze 2014

1 minuta

W ostatnią niedzielę – 8 czerwca rozegrany został mecz dla 5-letniego Szymona Waryana. Na boisku w Mikluszowicach zmierzyły się drużyny Oldboys BKS Bochnia i Dziennikarze TVP3 Kraków. W akcję zaangażowała się również firma OKNOPLAST.

Po gwizdku sędziego odbyła się aukcja gadżetów piłkarskich. Firma OKNOPLAST przekazała na nią koszulkę Abdelkadera Ghezzaly – piłkarza drużyny Olympique Lyon i szaliki BVB. Podczas imprezy zebrano niemal 30 000 PLN, dochód zostanie przeznaczony na leczenie Szymona Waryana. Chłopiec choruje na nowotwór dziecięcy neuroblastoma IV stopnia i potrzebuje leczenia za granicą.

Udział w tej inicjatywie był dla nas naturalnym krokiem. Nowotwory dotykają obecnie dużej części społeczeństwa niezależnie od wieku, dlatego tak ważna jest pomoc. Wierzymy, że naszym obowiązkiem jako firmy odnoszącej sukcesy rynkowe jest działanie na rzecz osób potrzebujących pomocy – mówi Adriana Krawiec Specjalista ds. PR z OKNOPLAST. Przedsiębiorstwo od lat angażuje się w działalność sportową – firma sponsoruje największe światowe drużyny piłkarskie- Inter Mediolan, Olympique Lyon i Borussię Dortmund. W Polsce firma także mocno zaangażowana jest w działalność sportową, sponsoruje m.in. drużynę piłkarską Puszczę Niepołomice oraz jest oficjalnym partnerem Akademii Sportu Progres w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta pod patronatem Jerzego Dudka, organizującą zajęcia sportowe dla dzieci.

Firma jest także partnerem akcji Rak to się Leczy, której jednym z elementów jest promowanie aktywnego trybu życia. Jak pokazują bowiem wyniki badań zmniejsza on bowiem ryzyko rozwoju choroby.

Mecz_dla_Szymona_2