Bezpieczny montaż
Okna

Bezpieczny pomiar i montaż OKNOPLAST – okna bez obaw

Oczekiwany z niecierpliwością termin montażu okien OKNOPLAST zbliża się wielkimi krokami, a ty obawiasz się, czy w obecnej sytuacji jest to bezpieczne? Planujesz zamówić okna lub drzwi naszej marki, ale wstrzymujesz się ze względu na konieczność kontaktu z osobą wykonującą pomiar? Przeczytaj, jakie procedury obowiązują obecnie naszych montażystów, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Udowadniamy, że pomiar i montaż nawet w czasach epidemii mogą być bezpieczne.

Bezpieczny pomiar OKNOPLAST


Ze względu na wprowadzenie stanu epidemii koronawirusa nasze codzienne życie uległo zmianie. Wszyscy zdecydowanie baczniej przyglądamy się kwestii bezpieczeństwa w czasie kontaktów bezpośrednich. Z tego względu przygotowaliśmy dla partnerów handlowych OKNOPLAST, a więc osób, z którymi jako klient masz bezpośredni kontakt, szczegółowe wytyczne na czas zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dzięki stosowaniu się do tych procedur pomiar lub montaż okien i drzwi będą bezpieczne dla obu zaangażowanych stron.Bezpieczny pomiar specjalistów OKNOPLAST

Chcesz, aby pomiar okien wykonali nasi specjaliści? Podczas ustalania terminu z pewnością padnie pytanie o to, czy ktoś z domowników przebywał w ciągu ostatnich trzech tygodni za granicą. Jeśli taka sytuacja miała miejsce, termin pomiaru zostanie przesunięty o kilka tygodni. W pozostałych przypadkach ustalone zostanie spotkanie w możliwie najszybszym terminie. Czego możesz spodziewać się podczas kontaktu z naszymi fachowcami? Z pewnością osoby, które Cię odwiedzą w naszym imieniu, nie podadzą Ci w okresie epidemii ręki na powitanie i pożegnanie, a także podczas rozmowy będą trzymać dystans około 1-1,5 metra od Ciebie. W celu zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem będą również regularnie korzystać z płynu dezynfekującego oraz jednorazowych rękawiczek i maseczki, a także stosować będą w praktyce zasady higieny kichania i kaszlu. Do pracy z klientami nie zostaną dopuszczone również osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi mogącymi świadczyć o zakażeniu koronawirusem.


Montaż bez ryzyka

Montaż okien i drzwi musi być wykonany przez specjalistów. Masz już ustalony termin, ale nie opuszczają Cię związane z obecną sytuacją wątpliwości? Spokojnie – nawet w takiej sytuacji możesz ograniczyć kontakty osobiste z naszymi fachowcami. Jak to możliwe? Jeżeli chcesz uniknąć spotkania osobistego podczas montażu okien lub drzwi w domu w trakcie budowy, a więc w stanie surowym, Twoja obecność nie jest wymagana. Jeśli chcesz mieć jednak nadzór nad pracami, w czasie montażu możesz przebywać w innym pomieszczeniu niż nasi fachowcy. Osoba umawiająca termin montażu może Cię poprosić również o zapewnienie braku obecności w tym samym czasie innych ekip. Innym rozwiązaniem, na przykład gdy przebywasz na kwarantannie, jest przesunięcie terminu montażu. Gdy sytuacja tego wymaga, poproś o wyznaczenie innej daty spotkania w celu zamontowania stolarki.


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli chcesz uczestniczyć w procesie montażu na budowie lub okna montowane mają być w zamieszkałym już lokalu, zdecyduj się na to bez obaw. Fachowcy OKNOPLAST pracują obecnie w stałych składach osób, które nie mają i nie miały w ostatnich tygodniach objawów chorobowych. Stosują się oni do opracowanych przez nas w ostatnim czasie rygorystycznych procedur bezpieczeństwa i higieny. Z pewnością podczas spotkania unikać będą więc kontaktu fizycznego, na przykład nie podadzą Ci ręki podczas powitania i pożegnania oraz będą rozmawiać z Tobą, zachowując bezpieczną odległość około 1-1,5 metra. Każda z tych osób będzie również stosować środki ochrony osobistej, a więc rękawiczki i maseczki jednorazowe, oraz płyny do dezynfekcji rąk.


Okno Prismatic

Okno Prismatic


Poznaj nasze okna

Bezpieczny pomiar i montaż OKNOPLAST – okna bez obaw
Do góry