Home Baza wiedzy Bezpieczny pomiar i montaż OKNOPLAST – okna bez obaw

Bezpieczny pomiar i montaż OKNOPLAST – okna bez obaw


Bezpieczny montaż

opublikowane 26 mar 2020

3 minuty

Oczekiwany z niecierpliwością termin montażu okien OKNOPLAST zbliża się wielkimi krokami, a ty obawiasz się, czy w obecnej sytuacji jest to bezpieczne? Planujesz zamówić okna lub drzwi naszej marki, ale wstrzymujesz się ze względu na konieczność kontaktu z osobą wykonującą pomiar? Przeczytaj, jakie procedury obowiązują obecnie naszych montażystów, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Udowadniamy, że pomiar i montaż nawet w czasach epidemii mogą być bezpieczne.

Bezpieczny pomiar OKNOPLAST


Ze względu na wprowadzenie stanu epidemii koronawirusa nasze codzienne życie uległo zmianie. Wszyscy zdecydowanie baczniej przyglądamy się kwestii bezpieczeństwa w czasie kontaktów bezpośrednich. Z tego względu przygotowaliśmy dla partnerów handlowych OKNOPLAST, a więc osób, z którymi jako klient masz bezpośredni kontakt, szczegółowe wytyczne na czas zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dzięki stosowaniu się do tych procedur pomiar lub montaż okien i drzwi będą bezpieczne dla obu zaangażowanych stron.


Bezpieczny pomiar specjalistów OKNOPLAST

Chcesz, aby pomiar okien wykonali nasi specjaliści? Podczas ustalania terminu z pewnością padnie pytanie o to, czy ktoś z domowników przebywał w ciągu ostatnich trzech tygodni za granicą. Jeśli taka sytuacja miała miejsce, termin pomiaru zostanie przesunięty o kilka tygodni. W pozostałych przypadkach ustalone zostanie spotkanie w możliwie najszybszym terminie. Czego możesz spodziewać się podczas kontaktu z naszymi fachowcami? Z pewnością osoby, które Cię odwiedzą w naszym imieniu, nie podadzą Ci w okresie epidemii ręki na powitanie i pożegnanie, a także podczas rozmowy będą trzymać dystans około 1-1,5 metra od Ciebie. W celu zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem będą również regularnie korzystać z płynu dezynfekującego oraz jednorazowych rękawiczek i maseczki, a także stosować będą w praktyce zasady higieny kichania i kaszlu. Do pracy z klientami nie zostaną dopuszczone również osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi mogącymi świadczyć o zakażeniu koronawirusem.


Montaż bez ryzyka

Montaż okien i drzwi musi być wykonany przez specjalistów. Masz już ustalony termin, ale nie opuszczają Cię związane z obecną sytuacją wątpliwości? Spokojnie – nawet w takiej sytuacji możesz ograniczyć kontakty osobiste z naszymi fachowcami. Jak to możliwe? Jeżeli chcesz uniknąć spotkania osobistego podczas montażu okien lub drzwi w domu w trakcie budowy, a więc w stanie surowym, Twoja obecność nie jest wymagana. Jeśli chcesz mieć jednak nadzór nad pracami, w czasie montażu możesz przebywać w innym pomieszczeniu niż nasi fachowcy. Osoba umawiająca termin montażu może Cię poprosić również o zapewnienie braku obecności w tym samym czasie innych ekip. Innym rozwiązaniem, na przykład gdy przebywasz na kwarantannie, jest przesunięcie terminu montażu. Gdy sytuacja tego wymaga, poproś o wyznaczenie innej daty spotkania w celu zamontowania stolarki.


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli chcesz uczestniczyć w procesie montażu na budowie lub okna montowane mają być w zamieszkałym już lokalu, zdecyduj się na to bez obaw. Fachowcy OKNOPLAST pracują obecnie w stałych składach osób, które nie mają i nie miały w ostatnich tygodniach objawów chorobowych. Stosują się oni do opracowanych przez nas w ostatnim czasie rygorystycznych procedur bezpieczeństwa i higieny. Z pewnością podczas spotkania unikać będą więc kontaktu fizycznego, na przykład nie podadzą Ci ręki podczas powitania i pożegnania oraz będą rozmawiać z Tobą, zachowując bezpieczną odległość około 1-1,5 metra. Każda z tych osób będzie również stosować środki ochrony osobistej, a więc rękawiczki i maseczki jednorazowe, oraz płyny do dezynfekcji rąk.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Pava

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design. Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Terra

System rolet zewnętrznych TERRA to uniwersalny wybór dla poszukujących stabilności, prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa. Elementy konstrukcyjne rolety TERRA wykonane są z trwałego aluminium, dzięki czemu system zachowa stabilność i prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat. Możliwość zintegrowania rozwiązania z systemem SMART OKNOPLAST to dodatkowe ułatwienie w codzienności i wyższy poziom ochrony Twojego domu.

Brama garażowa Belado - Oknoplast
Belado

Brama garażowa BELADO została stworzona z myślą o energooszczędności i optymalnej izolacji termicznej. Staranne wykonanie i opatentowane rozwiązania sprawiają, że brama BELADO skutecznie chroni przed wychłodzeniem i przegrzaniem garażu. System otwierania/zamykania jest niezwykle płynny, a możliwość zastosowania okuć w klasie RC2 wyjątkowo skutecznie ochroni Ciebie i Twój dom.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów