Bezpieczny montaż
Okna

Bezpieczny pomiar i montaż OKNOPLAST – okna bez obaw

Oczekiwany z niecierpliwością termin montażu okien OKNOPLAST zbliża się wielkimi krokami, a ty obawiasz się, czy w obecnej sytuacji jest to bezpieczne? Planujesz zamówić okna lub drzwi naszej marki, ale wstrzymujesz się ze względu na konieczność kontaktu z osobą wykonującą pomiar? Przeczytaj, jakie procedury obowiązują obecnie naszych montażystów, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Udowadniamy, że pomiar i montaż nawet w czasach epidemii mogą być bezpieczne.

Bezpieczny pomiar OKNOPLAST


Ze względu na wprowadzenie stanu epidemii koronawirusa nasze codzienne życie uległo zmianie. Wszyscy zdecydowanie baczniej przyglądamy się kwestii bezpieczeństwa w czasie kontaktów bezpośrednich. Z tego względu przygotowaliśmy dla partnerów handlowych OKNOPLAST, a więc osób, z którymi jako klient masz bezpośredni kontakt, szczegółowe wytyczne na czas zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dzięki stosowaniu się do tych procedur pomiar lub montaż okien i drzwi będą bezpieczne dla obu zaangażowanych stron.


Pomiar zdalny lub w innym terminie

Zamawiając stolarkę OKNOPLAST – bezpośrednio w bezpiecznym salonie lub on-line w ramach Rezerwacji OKNOPLAST – konieczne jest wykonanie pomiaru, aby uzyskać wycenę. W obecnej sytuacji obawiasz się spotkania twarzą w twarz z naszym pracownikiem, odbywasz przymusową kwarantannę lub dobrowolnie izolujesz się od postronnych osób? W trosce o Twoje bezpieczeństwo w czasie epidemii koronawirusa wprowadziliśmy możliwość umówienia pomiaru w późniejszym, bezpieczniejszym dla Ciebie terminie. Innym sposobem, aby uniknąć kontaktu bezpośredniego, jest wykonanie samodzielnie pomiaru otworów okiennych na podstawie szczegółowych instrukcji naszych specjalistów w salonach sprzedaży. Dzięki temu uzyskasz wstępną wycenę stolarki, ale po ustaniu stanu zagrożenia konieczne będzie wykonanie profesjonalnego pomiaru przez naszych fachowców.


Sprawdź, jak samodzielnie wykonać pomiar okien.Bezpieczny pomiar specjalistów OKNOPLAST

Chcesz, aby pomiar okien wykonali nasi specjaliści? Podczas ustalania terminu z pewnością padnie pytanie o to, czy ktoś z domowników przebywał w ciągu ostatnich trzech tygodni za granicą. Jeśli taka sytuacja miała miejsce, termin pomiaru zostanie przesunięty o kilka tygodni. W pozostałych przypadkach ustalone zostanie spotkanie w możliwie najszybszym terminie. Czego możesz spodziewać się podczas kontaktu z naszymi fachowcami? Z pewnością osoby, które Cię odwiedzą w naszym imieniu, nie podadzą Ci w okresie epidemii ręki na powitanie i pożegnanie, a także podczas rozmowy będą trzymać dystans około 1-1,5 metra od Ciebie. W celu zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem będą również regularnie korzystać z płynu dezynfekującego oraz jednorazowych rękawiczek i maseczki, a także stosować będą w praktyce zasady higieny kichania i kaszlu. Do pracy z klientami nie zostaną dopuszczone również osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi mogącymi świadczyć o zakażeniu koronawirusem.


Montaż bez ryzyka

Montaż okien i drzwi musi być wykonany przez specjalistów. Masz już ustalony termin, ale nie opuszczają Cię związane z obecną sytuacją wątpliwości? Spokojnie – nawet w takiej sytuacji możesz ograniczyć kontakty osobiste z naszymi fachowcami. Jak to możliwe? Jeżeli chcesz uniknąć spotkania osobistego podczas montażu okien lub drzwi w domu w trakcie budowy, a więc w stanie surowym, Twoja obecność nie jest wymagana. Jeśli chcesz mieć jednak nadzór nad pracami, w czasie montażu możesz przebywać w innym pomieszczeniu niż nasi fachowcy. Osoba umawiająca termin montażu może Cię poprosić również o zapewnienie braku obecności w tym samym czasie innych ekip. Innym rozwiązaniem, na przykład gdy przebywasz na kwarantannie, jest przesunięcie terminu montażu. Gdy sytuacja tego wymaga, poproś o wyznaczenie innej daty spotkania w celu zamontowania stolarki.


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli chcesz uczestniczyć w procesie montażu na budowie lub okna montowane mają być w zamieszkałym już lokalu, zdecyduj się na to bez obaw. Fachowcy OKNOPLAST pracują obecnie w stałych składach osób, które nie mają i nie miały w ostatnich tygodniach objawów chorobowych. Stosują się oni do opracowanych przez nas w ostatnim czasie rygorystycznych procedur bezpieczeństwa i higieny. Z pewnością podczas spotkania unikać będą więc kontaktu fizycznego, na przykład nie podadzą Ci ręki podczas powitania i pożegnania oraz będą rozmawiać z Tobą, zachowując bezpieczną odległość około 1-1,5 metra. Każda z tych osób będzie również stosować środki ochrony osobistej, a więc rękawiczki i maseczki jednorazowe, oraz płyny do dezynfekcji rąk.


Promocja

Promocja


Poznaj nasze okna

Skomentuj

Bezpieczny pomiar i montaż OKNOPLAST – okna bez obaw

Blog Oknoplast - okna, drzwi, rolety

Blog prezentujący porady i ciekawostki dla każdego, kto buduje dom, wymienia okna lub podąża za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje remontowe, testy i recenzje okien, nowoczesne rozwiązania w budownictwie okiennym i architekturze mieszkalnej, a także rzetelne informacje i ciekawostki poświęcone oknom, roletom i drzwiom do domu. Blog Oknoplast to sprawdzone źródło wiedzy oraz pomocnik w wyborze idealnych okien, rolet i drzwi dla Ciebie.

Do góry