Okna

Metamorfoza salonu z oknem Oknoplast w roli głównej

Kasia Ogórek, autorka blogu Twoje DIY, dokonała spektakularnej metamorfozy swojego salonu. Pomieszczenie to stało się lżejsze, jaśniejsze i bardziej przytulne. Niesamowity efekt to przede wszystkim zasługa blogerki Kasi, ale… nietrudno zauważyć, że kluczowym elementem stała się wymiana okna. To właśnie biały Pixel stał się gwiazdą metamorfozy. Zobaczcie sami, a potem koniecznie przeczytajcie wywiad z Kasią Ogórek, która… skutecznie zachęci Was do remontu 🙂

 

 

Oknoplast: Wymiana okna wydaje się wielkim, remontowym przedsięwzięciem. Jesteś tuż „PO” – zgadzasz się z takim podejściem?

Kasia Ogórek: Ani trochę! Wymiana okna to bardzo szybka sprawa. Ekipa świetnie zabezpieczyła podłogę i wykończyła okno. Poszło to raz, dwa i wieczorem nie było już śladu po jakimkolwiek remoncie.

 

Oknoplast: Jak myślisz – lepiej wybrać ekipę monterską czy próbować samemu montować okno, jeśli jesteśmy „złotą rączką”?

Kasia Ogórek: Myślę, że można zdemontować stare okno, ale nowego bym już nie wstawiała sama. Tu trzeba wiedzieć co, gdzie połączyć i jak wykończyć. Lekkie naprężenie może spowodować, że okna nie zamkniemy. Wypoziomowanie go to też nie łatwa sztuka. Lepiej tę pracę zostawić fachowcom.

 

Oknoplast: Co cię zaskoczyło podczas całego procesu wymiany?

Kasia Ogórek: Sprawność w pracy monterów. Ja lubię szybko działać i tu było właśnie takie tempo pracy, jakie sobie zawsze cenię.

 

Oknoplast: Teraz twój salon zdobi biały Pixel. Jaka jest różnica pomiędzy tym oknem, a poprzednim?

Kasia Ogórek: Przede wszystkim okno jest białe, co rozjaśniło pięknie pokój. Druga sprawa, że ramy są węższe i minimalistycznie wykończone, co jest teraz bardzo na czasie. Miałam powiesić firanki i zasłonki, ale kompletnie z tego zrezygnowałam, bo okno samo w sobie jest piękne i wolę podziwiać widok za nim, niż go zasłaniać.

 

Oknoplast: Co najbardziej urzeka Cię w nowym salonie po metamorfozie?

Kasia Ogórek: To, że w pokoju jest jasno, a to daje wrażenie porządku i ładu. Druga sprawa, że wszystko do siebie pięknie pasuje i pokój można malować kolorami w postaci dodatków. Czuję, że będę tu szaleć z dekoracjami.

 

Oknoplast: Życzymy powodzenia!

Więcej o metamorfozie salonu dowiesz się z bloga Kasi Ogórek – sprawdź więcej:

Metamorfoza salonu – kliknij tutaj

Jak obrobić okno po wymianie? – kliknij tutaj

 

 

Skomentuj

Metamorfoza salonu z oknem Oknoplast w roli głównej

Blog Oknoplast - okna, drzwi, rolety

Blog prezentujący porady i ciekawostki dla każdego, kto buduje dom, wymienia okna lub podąża za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje remontowe, testy i recenzje okien, nowoczesne rozwiązania w budownictwie okiennym i architekturze mieszkalnej, a także rzetelne informacje i ciekawostki poświęcone oknom, roletom i drzwiom do domu. Blog Oknoplast to sprawdzone źródło wiedzy oraz pomocnik w wyborze idealnych okien, rolet i drzwi dla Ciebie.

Do góry


Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Oknoplast Sp.z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od Oknoplast Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl