Home Baza wiedzy Metamorfoza salonu z oknem Oknoplast w roli głównej

Metamorfoza salonu z oknem Oknoplast w roli głównej


opublikowane 07 lip 2017

2 minuty

Kasia Ogórek, autorka blogu Twoje DIY, dokonała spektakularnej metamorfozy swojego salonu. Pomieszczenie to stało się lżejsze, jaśniejsze i bardziej przytulne. Niesamowity efekt to przede wszystkim zasługa blogerki Kasi, ale… nietrudno zauważyć, że kluczowym elementem stała się wymiana okna. To właśnie biały Pixel stał się gwiazdą metamorfozy. Zobaczcie sami, a potem koniecznie przeczytajcie wywiad z Kasią Ogórek, która… skutecznie zachęci Was do remontu :)

Oknoplast: Wymiana okna wydaje się wielkim, remontowym przedsięwzięciem. Jesteś tuż „PO” – zgadzasz się z takim podejściem?

Kasia Ogórek: Ani trochę! Wymiana okna to bardzo szybka sprawa. Ekipa świetnie zabezpieczyła podłogę i wykończyła okno. Poszło to raz, dwa i wieczorem nie było już śladu po jakimkolwiek remoncie.

Oknoplast: Jak myślisz – lepiej wybrać ekipę monterską czy próbować samemu montować okno, jeśli jesteśmy „złotą rączką”?

Kasia Ogórek: Myślę, że można zdemontować stare okno, ale nowego bym już nie wstawiała sama. Tu trzeba wiedzieć co, gdzie połączyć i jak wykończyć. Lekkie naprężenie może spowodować, że okna nie zamkniemy. Wypoziomowanie go to też nie łatwa sztuka. Lepiej tę pracę zostawić fachowcom.

Oknoplast: Co cię zaskoczyło podczas całego procesu wymiany?

Kasia Ogórek: Sprawność w pracy monterów. Ja lubię szybko działać i tu było właśnie takie tempo pracy, jakie sobie zawsze cenię.

Oknoplast: Teraz twój salon zdobi biały Pixel. Jaka jest różnica pomiędzy tym oknem, a poprzednim?

Kasia Ogórek: Przede wszystkim okno jest białe, co rozjaśniło pięknie pokój. Druga sprawa, że ramy są węższe i minimalistycznie wykończone, co jest teraz bardzo na czasie. Miałam powiesić firanki i zasłonki, ale kompletnie z tego zrezygnowałam, bo okno samo w sobie jest piękne i wolę podziwiać widok za nim, niż go zasłaniać.

Oknoplast: Co najbardziej urzeka Cię w nowym salonie po metamorfozie?

Kasia Ogórek: To, że w pokoju jest jasno, a to daje wrażenie porządku i ładu. Druga sprawa, że wszystko do siebie pięknie pasuje i pokój można malować kolorami w postaci dodatków. Czuję, że będę tu szaleć z dekoracjami.

Oknoplast: Życzymy powodzenia!

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Pava

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design. Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

Pixel

System PIXEL to wyważone połączenie elegancji, estetyki i funkcjonalności. Industrialny charakter zyskał dzięki zastosowaniu profili bez zaokrągleń oraz ostro zarysowanej listwie przyszybowej. Okno PIXEL to nie tylko wyjątkowy design. Doskonałe parametry izolacji termicznej i akustycznej, większa powierzchnia szyb oraz możliwość wyboru wąskiego słupka ruchomego z symetrycznie umieszczoną klamką centralą sprawiają, że system PIXEL to uniwersalny wybór.

HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Drzwi tarasowe SLIDE
SLIDE

Innowacyjny mechanizm zamykania drzwi tarasowych SLIDE pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Dzięki węższej ramie i większym przeszkleniom, system wprowadza do pomieszczeń więcej światła. Minimalistyczny design pozwala na zachowanie spójnej estetyki Twojego wnętrza.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów