Home Baza wiedzy Nowoczesny i energooszczędny dom z oknami PAVA

Nowoczesny i energooszczędny dom z oknami PAVA


Drzwi balkonowe PAVA

opublikowane 05 sty 2023

3 minuty

Są zwykłe okna i jest zaprojektowana w najdrobniejszym szczególe PAVA. Najnowszy system okienny od OKNOPLAST zachwyca swoim minimalistycznym designem i zaskakuje ponadprzeciętnym poziomem izolacji termicznej. To model z charakterem, który pasuje nie tylko do nowoczesnego budownictwa. Sprawdź już dziś, jak wyglądać będzie przyszłość branży okiennej.

PAVA to efekt połączenia pasji naszych specjalistów do minimalistycznego wzornictwa oraz nowoczesnych technologii. Nie musisz już stawać przed dylematem – wygląd czy energooszczędność. Okna te są zarówno niezwykle estetycznie, jak i ponadstandardowo ciepłe. Jakie rozwiązania sprawiają, że PAVA zatrzymuje na dłużej wzrok przechodniów, doceniana jest przez architektów  i wybierana przez wymagających klientów?

Wnętrze z oknami PAVA OKNOPLAST

Minimalistycznie i nowocześnie – autorska linia profilu

Tym, co wyróżnia okna PAVA już na pierwszy rzut oka, jest ich geometryczna linia profilu. Zaprojektowana została ona przez naszych specjalistów z myślą o nowoczesnym budownictwie i wymaganiach miłośników minimalistycznego designu. Prosta forma nawiązująca do wzornictwa modernistycznego sprawia, że PAVA jest systemem ponadczasowym. Idealnie pasuje zarówno do budynków nowo powstających, jak i modernizowanych. W pierwszym przypadku podkreśla innowacyjność projektu. W drugim dodaje nieruchomościom lekkości i ducha nowoczesności.

Pod kątem prostym czy pochylona? Listwa przyszybowa

PAVA to system okienny, który skroimy dokładnie na Twoją miarę. Masz do wyboru dwa typy listew przyszybowych, które uzupełniają skrzydło okienne. Różnią się one charakterem i wyglądem. Listwa KONCEPT nawiązuje swoim wyglądem do klasycznej estetyki okien. Opada łagodnie nachylona od szyby w kierunku zewnętrznej krawędzi profilu skrzydła. Listwa PIXEL jest natomiast zdecydowanie bardziej drapieżna i minimalistyczna. Przylega do szyby pod kątem 90 stopni. Tak niewielki element ma naprawdę olbrzymi wpływ na finalny wygląd okien. Sprawdź, która estetyka jest Ci bliższa.

Więcej świata, więcej światła! Duże przeszklenia

W systemie okiennym PAVA zastosowaliśmy technologię suchego wklejania szyby w profil skrzydła (STV) w profile okna. Dzięki temu można uzyskać o wiele większą niż w standardowych oknach wartości związane ze statyką i sztywnością okien. Co oznacza to w praktyce? Okna z systemu PAVA mogą być produkowane w dużych rozmiarach. Model ten gwarantuje nawet o 10 proc. więcej światła dziennego we wnętrzach w porównaniu z oknami o tych samych rozmiarach z innych systemów. Możliwe jest to dzięki obniżeniu przylgi szybowej profilu skrzydła. Jeśli myślisz więc o doświetleniu wnętrz promieniami słonecznymi, PAVA to najlepszy wybór.

Co to jest technologia stv
Zobacz też:

Nowości w oknach – technologia STV

Okleina i uszczelka – graj w kolory!

Lubisz mieć wybór? Doskonale się składa. W systemie PAVA Ty podejmujesz naprawdę wiele decyzji dotyczących ostatecznego wyglądu okien. Oprócz wyboru typu listwy przyszybowej masz wpływ m.in. na kolor i rodzaj okleiny profili PVC, z których tworzymy Twoje okna. Nie obawiaj się, czy znajdziesz kolor dla siebie. Mamy aż 30 typów oklein – w tym barwy klasyczne, drewnopodobne, a także największe hity ostatnich sezonów – matowe i metaliczne.

Dom z oknami WINERGETIC PREMIUM Oknoplast
Zobacz też:

Modne kolory okien – trendy sezonu 2023

To tylko klamka? U nasz aż klamka!

U nas naprawdę liczy się najmniejszy szczegół. Dzięki temu możesz zdecydować również o tym, jaka klamka uzupełni okna PAVA. Lubisz minimalistyczny design? Wybierz prostą klamkę PIXEL. Jej kwadratowy kształt podkreśla nowoczesny profil okna. Stawiasz na połączenie designu i bezpieczeństwa antywłamaniowego? Do wyboru masz klamki TBT, która umożliwia otwieranie i ustawienie okna w pozycji zamkniętej, uchylnej, otwartej, a także model HOPPE SECUFORTE w nowym standardzie zabezpieczenia antywłamaniowego.

Prawdziwy minimalizm – ukryte zawiasy

Jeśli lubisz estetyczne rozwiązania, zdecyduj się na montowane opcjonalnie niewidoczne zawiasy Winkhaus Prolight Select. Ukryte są one wewnątrz profilu skrzydła okiennego. Nie tylko linia okna nie zostaje zakłócona. Zaletą tego rozwiązanie jest minimalizowanie występowania mostków termicznych w tym miejscu. W efekcie okna są nie tylko bardziej estetyczne, ale też cieplejsze.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów