Grupa OKNOPLAST rekrutuje! Ponad 100 osób może znaleźć zatrudnienie.

Kontakt dla

Prasy

Dorota Piejko
24/7 Communication dorota.piejko@247.com.pl +48 515 177 515
Piotr Kuciapski
Specjalista ds. PR p.kuciapski@oknoplast.com.pl +48 600 040 448
24
Wrz 2018

Grupa OKNOPLAST, czołowy producent okien i drzwi PVC w Europie oraz jeden z największych małopolskich pracodawców rekrutuje.  Ta polska firma rodzinna w związku z rozwojem, poszukuje ponad 100 osób do centrali firmy w podkrakowskim Ochmanowie. Szansę za zatrudnienie znajdą m.in. magazynierzy, pracownicy produkcji jak również specjaliści biurowi.

Grupa OKNOPLAST to polska firma rodzinna założona w 1994 roku. Początkowo w przedsiębiorstwie pracowało zaledwie 60 osób. Przez 24 lata firma wyrosła na lidera europejskiego rynku stolarki PVC, który daje zatrudnienie ponad 1800 pracownikom zaś produkty marki OKNOPLAST można znaleźć na wszystkich kontynentach. W związku z dalszym prężnym rozwojem, Grupa OKNOPLAST uruchamia kolejne rekrutacje i poszukuje ponad 100 osób na stanowiska m.in.: magazynier, pracownik produkcyjny, specjalista ds. obsługi klienta, księgowy czy nawet webmaster.

Na co  mogą liczyć pracownicy firmy?

Grupa OKNOPLAST zapewnia przejrzyste zasady zatrudnienia. Stabilność to słowo klucz myśląc o pracy w OKNOPLAST. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę i zawsze terminowe  wynagrodzenie. Co więcej są oni objęci grupowym ubezpieczeniem oraz prywatną opieką medyczną. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo zapewnia przygotowanie do pracy w postaci szeregu szkoleń. Również transport do zakładu pracy w podkrakowskim Ochmanowie nie powinien stanowić problemu dzięki dofinansowaniom dojazdu i ścisłej współpracy z firmą przewozową. OKNOPLAST oferuje ponadto swoim pracownikom m.in. kursy językowe, karty sportowe czy bony świąteczne. W ramach firmy pracownicy mogą się także rozwijać i kształcić poprzez liczne programy czy warsztaty.

Wdrożyliśmy różnorodne programy rozwojowe dla naszych pracowników na wszystkich szczeblach, żeby mogli rozwijać swoje zdolności i zdobywać nowe kompetencje – tłumaczy Joanna Jeziorowska, Dyrektor Personalny w Grupie OKNOPLAST. – W tym roku wprowadziliśmy także kursy internetowe Skillveo, które są dostępne dla pracowników w dowolnym miejscu i czasie. Na platformie online znajdziemy szkolenia o bardzo zróżnicowanej tematyce obejmującej zagadnienia związane m.in. z pakietem Office, zarządzaniem, programowaniem, marketingiem, sprzedażą czy grafiką. Z takich kursów może skorzystać każdy pracownik w wygodnym dla siebie czasie.

Stabilna sytuacja Grupy OKNOPLAST w Polsce i Europie

Grupa OKNOPLAST to polska firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. W portfolio grupy znajdują się okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne z PVC i aluminium, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Wszystkie produkty firmy spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Przedsiębiorstwo słynie na rynku ze swej innowacyjności – wprowadziło ponad 50 innowacyjnych rozwiązań jako pierwsze w Europie. Firma produkuje rocznie 1 500 000 okien rocznie, prowadząc działalność na 13 rynkach europejskich.

Więcej informacji na temat bieżących rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej: https://oknoplast.com.pl/kariera/oferty-pracy/.

 

kontakt dlaPRASY

Piotr Kuciapski
Specjalista ds. PR p.kuciapski@oknoplast.com.pl +48 600 040 448
Dorota Piejko
24/7 Communication dorota.piejko@247.com.pl +48 515 177 515