Home Pressroom Letnia promocja – wszystkie okna z linii PIXEL tańsze o 15%

Pressroom

Letnia promocja – wszystkie okna z linii PIXEL tańsze o 15%


promocja na okna z linii pixel oknoplast

opublikowane 07 sie 2023

1 minuta

Od 4 do 27 sierpnia 2023 roku trwa letnia promocja OKNOPLAST, w trakcie której klienci mogą zakupić okna z linii PIXEL z rabatem wynoszącym aż 15%!

Miesiące wakacyjne to moment, w którym Polacy najczęściej decydują się na remont. Sprzyja temu wysoka temperatura oraz korzystniejsze warunki pogodowe niż w innych porach roku. Podobnie jak w poprzednich latach, OKNOPLAST chce w sezonie remontowym wesprzeć klientów specjalną ofertą.

Jakie są zasady promocji?

Rabat dotyczy wszystkich okien z linii PIXEL. Obejmuje on każdy kolor oraz konfigurację kolorystyczną (biały-biały, biały-kolor, kolor-kolor, bikolor oraz colorfull). Rabat przysługuje klientom, którzy w dniach 4-27 sierpnia 2023 zamówili promocyjne okna w salonie sprzedażowym na terenie Polski.

PIXEL – wprowadź do wnętrza więcej światła

System PIXEL to wyważone połączenie elegancji, estetyki i funkcjonalności. Zyskał industrialny charakter dzięki zastosowaniu profili bez zaokrągleń oraz ostro zarysowanej listwie przyszybowej. Klient ma również możliwość wyboru wąskiego słupka ruchomego z symetrycznie umieszczoną klamką centralną, która jest dodatkowym atutem wizualnym.

Okna z linii PIXEL to jednak nie tylko wyjątkowy design. Zwiększona powierzchnia szyb wprowadza do pomieszczeń więcej naturalnego światła, co pozwala zmniejszyć zużycie energii i realnie obniżyć opłaty za ogrzewanie. Designu i zwiększony dopływ światła połączony z doskonałymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej sprawia, że okna z linii PIXEL to uniwersalny wybór dla każdego. Szczegółowe warunki letniej promocji OKNOPLAST są dostępne w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.