Home Pressroom Start letniej promocji OKNOPLAST – niewidoczne zawiasy za 1 zł!

Pressroom

Start letniej promocji OKNOPLAST – niewidoczne zawiasy za 1 zł!


opublikowane 06 lip 2022

2 minuty

OKNOPLAST wystartował z letnią promocją! Przy zakupie wybranych systemów okien i drzwi tarasowych można otrzymać kryte okucia, czyli niewidoczne zawiasy, za 1 zł za skrzydło.

Właśnie ruszyła letnia akcja promocyjna OKNOPLAST. Podobnie jak w poprzednich latach, producent pragnie w sezonie remontowym wesprzeć klientów specjalną ofertą.

 Miesiące letnie to tradycyjny czas wypoczynku lub przeprowadzenia remontu czy kończenia budowy. Podczas gdy koszty wykończenia wciąż rosną, my przygotowaliśmy dla naszych klientów akcję promocyjną. Pomyśleliśmy, by przy najbardziej popularnych teraz zamówieniach, jakimi są okna i drzwi tarasowe, promować do nich bazowe akcesoria, czyli zawiasy. Klienci korzystający z tej akcji, mogą także liczyć na dodatkowy rabat. Promocja jest realizowana we wszystkich salonach OKNOPLAST. Nasi eksperci doradzą na miejscu, jakie systemy będą najlepsze do danego budynku i potrzeb jego mieszkańców, by stworzyć wymarzony, ciepły i bezpieczny dom – mówi Tomasz Radecki, szef handlowy marki OKNOPLAST.

Promocja obowiązuje przy równoczesnym kupnie okien i drzwi tarasowych z wybranej oferty produktów. Tak więc przy zakupie okien Prismatic lub Winergetic (Standard lub Premium), standardowo wyposażonych w szyby 4XGlass na taflach o grubości 3 mm, oraz minimum jednych drzwi tarasowych typu HST Motion, HST Premium lub SLIDE klient otrzymuje kryte okucie Select w cenie promocyjnej 1 zł za skrzydło.

Dzięki zastosowanym w oknach Prismatic i Winergetic pakietów szybowych 4XGlass, zyskujemy dodatkowe benefity, takie jak lepsza termoizolacyjność i wyższa przepuszczalność energii słonecznej, a także światła. W domu jest jaśniej i dłużej można cieszyć się światłem naturalnym. Izolacyjność akustyczna okna wzrasta z 33 dB do 36 dB – taką różnicę ludzkie ucho odczuwa jako redukcję hałasu o połowę. Co więcej, pakiety szybowe 4XGlass umożliwiają stworzenie dużych, otwieranych przeszkleń.

Okna z serii Prismatic polecane są szczególnie klientom, którzy chcą uzyskać we wnętrzu więcej przestrzeni i stawiają na designerskie rozwiązania. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, dzięki temu dom staje się optycznie większy, jaśniejszy i bardziej komfortowy.

Z kolei okna z system Winergetic mają najwyższe parametry energooszczędności i zapewniają lepszą ochronę przed hałasem. Ich montaż wpływa na redukcję kosztów związanych z ogrzewaniem, są więc rekomendowane klientom poszukującym energooszczędnych i ekonomicznych rozwiązań.

Szczegółowe warunki letniej promocji OKNOPLAST są dostępne w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.