Home Baza wiedzy Konkurs! Metamorfoza Twojego salonu z Oknoplast oraz Green Canoe

Konkurs! Metamorfoza Twojego salonu z Oknoplast oraz Green Canoe


styl skandynawski

opublikowane 22 wrz 2017

2 minuty

Rozwiązanie konkursu „Metamorfoza salonu” 

Niezmiernie miło jest nam poinformować o rozwiązaniu konkursu „Metamorfoza salonu”. Decyzją komisji konkursowej, laureatką zostaje Pani Katarzyna Styrna z Gdańska. Serdecznie gratulujemy i życzymy wyjątkowych przeżyć w odmienionym wkrótce salonie. Pozostałe osoby biorące udział w konkursie, zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a. Możliwe, że już na wiosnę ruszymy z kolejną metamorfozą. Zdjęcia nadesłanego przez Panią Katarzynę salonu, znajdziecie Państwo poniżej.

Z poważaniem, 
Komisja konkursowa „Metamorfoza Salonu”

Pogoda za oknem nie napawa optymizmem dlatego mamy rozwiązanie jak poprawić Wam nastrój. Spojrzyjcie na swój salon przez Okno inspiracji. Co powiedzielibyście na znaczną zmianę w swoim salonie już tej jesieni? Nowe okna, meble, kolor ścian, piękne tkaniny i dekoracje oraz oświetlenie w stylu skandynawskim. Wszystko to zupełnie za darmo. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to możliwe i niezwykle proste.

Już od dziś możesz zgłosić swój salon do metamorfozy Oknoplast z Green Canoe. Przez najbliższe dwa tygodnie tj. do 8 października wyślij na adres metamorfozy@oknoplast.com.pl 5 zdjęć swojego salonu z krótkim opisem na jakich zmianach Ci zależy oraz oświadczenie z regulaminu. Już wkrótce z kimś z Was, Joanna Marciniak-Wróblewska z bloga Green Canoe otworzy nowe okno wielu wnętrzarskich inspiracji. Nowym salonem będziecie mogli cieszyć się jeszcze tej jesieni. Dokładny regulamin znajdziesz poniżej.

Pamiętaj, termin zgłoszeń mija już 8 października 2017!

Zdecydowani i gotowi na zmianę salonu? Wyślijcie zgłoszenie już dziś! Może właśnie na podstawie wysłanego przez Was zgłoszenia, wybierzemy Wasz salon i będziecie mogli cieszyć się własnym kawałkiem „Skandynawii” każdego dnia. Regulamin konkursu: https://oknoplast.com.pl/metamorfoza.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów