styl skandynawski
Wnętrza

Konkurs! Metamorfoza Twojego salonu z Oknoplast oraz Green Canoe

Rozwiązanie konkursu „Metamorfoza salonu”

Niezmiernie miło jest nam poinformować o rozwiązaniu konkursu „Metamorfoza salonu”. Decyzją komisji konkursowej, laureatką zostaje Pani Katarzyna Styrna z Gdańska. Serdecznie gratulujemy i życzymy wyjątkowych przeżyć w odmienionym wkrótce salonie. Pozostałe osoby biorące udział w konkursie, zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a. Możliwe, że już na wiosnę ruszymy z kolejną metamorfozą.

Zdjęcia nadesłanego przez Panią Katarzynę salonu, znajdziecie Państwo poniżej.

Z poważaniem,
Komisja konkursowa „Metamorfoza Salonu”

 

 

 

 

Pogoda za oknem nie napawa optymizmem dlatego mamy rozwiązanie jak poprawić Wam nastrój. Spojrzyjcie na swój salon przez Okno inspiracji. Co powiedzielibyście na znaczną zmianę w swoim salonie już tej jesieni? Nowe okna, meble, kolor ścian, piękne tkaniny i dekoracje oraz oświetlenie w stylu skandynawskim. Wszystko to zupełnie za darmo. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to możliwe i niezwykle proste.

 

 

Już od dziś możesz zgłosić swój salon do metamorfozy Oknoplast z Green Canoe. Przez najbliższe dwa tygodnie tj. do 8 października wyślij na adres metamorfozy@oknoplast.com.pl 5 zdjęć swojego salonu z krótkim opisem na jakich zmianach Ci zależy oraz oświadczenie z regulaminu.

Już wkrótce z kimś z Was, Joanna Marciniak-Wróblewska z bloga Green Canoe otworzy nowe okno wielu wnętrzarskich inspiracji. Nowym salonem będziecie mogli cieszyć się jeszcze tej jesieni.

Dokładny regulamin znajdziesz poniżej.

Pamiętaj, termin zgłoszeń mija już 8 października 2017!

Zdecydowani i gotowi na zmianę salonu? Wyślijcie zgłoszenie już dziś!

Może właśnie na podstawie wysłanego przez Was zgłoszenia, wybierzemy Wasz salon i będziecie mogli cieszyć się własnym kawałkiem „Skandynawii” każdego dnia.

 

Regulamin konkursu: https://oknoplast.com.pl/metamorfoza

 

 


Okno Prismatic

Okno Prismatic


Poznaj nasze okna

Skomentuj

Konkurs! Metamorfoza Twojego salonu z Oknoplast oraz Green Canoe

Blog Oknoplast - okna, drzwi, rolety

Blog prezentujący porady i ciekawostki dla każdego, kto buduje dom, wymienia okna lub podąża za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje remontowe, testy i recenzje okien, nowoczesne rozwiązania w budownictwie okiennym i architekturze mieszkalnej, a także rzetelne informacje i ciekawostki poświęcone oknom, roletom i drzwiom do domu. Blog Oknoplast to sprawdzone źródło wiedzy oraz pomocnik w wyborze idealnych okien, rolet i drzwi dla Ciebie.

Do góry