Home Baza wiedzy Poznaj drzwi HST Motion

Poznaj drzwi HST Motion


Drzwi tarasowe

opublikowane 11 kwi 2023

3 minuty

Nasza nowość wyróżnia się wizualną lekkością konstrukcji i możliwością tworzenia ponadstandardowych rozmiarów przeszkleń. Przesuwne drzwi tarasowe HST MOTION oferują jednocześnie stabilność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Szukasz designerskiego, ale jednocześnie ciepłego i niezawodnego modelu wpuszczającego do wnętrz więcej światła? Oto HST MOTION – stworzony dla lekkości!

Jasne wnętrza

Przesuwne drzwi tarasowe HST MOTION zostały stworzone z myślą o jasnych wnętrzach. Zastosowaliśmy w nich obniżone i węższe profile skrzydeł z PVC. Dzięki temu możemy zamontować większe przeszklenia. Zabieg ten sprawia, że model ten zapewnia nawet o 10% więcej naturalnego światła w pomieszczeniach! W efekcie wnętrza są doskonale doświetlone promieniami słonecznymi, ale jednocześnie chronione przed chłodem z zewnątrz. Duże przeszklenia pozwalają także na tworzenie modnych aranżacji wnętrz, w których do pomieszczeń przez przezroczystą barierę szyby „wkracza” świat przyrody. Nie ma przecież nic przyjemniejszego niż możliwość podziwiania zieleni za oknem, prawda?

Drzwi tarasowe HST MOTION

Ponadstandardowa wielkość

Współczesna architektura stawia przede wszystkim na bardzo duże przeszklenia. Drzwi tarasowe HST MOTION idealnie wpisują się w ten trend. Powierzchnia jego skrzydła może mieć nawet do 6,5 m2! Maksymalny wymiar całej konstrukcji drzwi w schemacie otwierania A wynosi natomiast 6000 x 2700 mm. Jeśli marzysz o panoramicznym widoku na ogród z salonu czy sypialni lub maksymalnym doświetleniu pomieszczeń, wybierz HST MOTION. Profil ramy o głębokości zabudowy 194 mm i pięciokomorowy profil skrzydła o głębokości zabudowy 82 mm zapewniają szeroki zakres możliwości zastosowania. Martwisz się o ciężar takich drzwi? Bez obaw! Drzwi HST MOTION są niezwykle łatwe w obsłudze. Dodatkowo odznaczają się doskonałą stabilnością konstrukcji, którą zawdzięczają stalowym wzmocnieniom. 

hst motion
Drzwi tarasowe HST MOTION

Nowoczesny design

Nasze przesuwne drzwi tarasowe HST MOTION to prawdziwa ozdoba domu. Ich duże szklane powierzchnie sprawiają, że bryła budynku – zarówno nowo budowanego, jak i remontowanego – wygląda lekko i nowocześnie. Dzięki bogatemu wyborowi kolorów możesz idealnie dopasować drzwi tarasowe nie tylko do wyglądu elewacji, ale też kolorów pozostałych produktów z portfolio OKNOPLAST.  Pozwala to uzyskać spójny i elegancki efekt przy wykorzystaniu różnych okien i drzwi tarasowych z naszej oferty. Na uzyskanie jeszcze bardziej minimalistycznego i nowoczesnego designu HST MOTION wpływ ma także możliwość wyboru  opcji ciepłego progu tzw. 0 mm. Jest to zlicowany z posadzką próg nowej generacji, zapewniający nie tylko świetny wygląd drzwiom, ale też większe bezpieczeństwo domownikom czy użytkownikom.

Wysoki poziom termoizolacyjności

Drzwi tarasowe HST MOTION są nie tylko designerskie i jasne, ale też odznaczają się wysoką termoizolacyjnością profili. Można w nich zamontować ciepłe – potrójne lub nawet poczwórne – pakiety szybowych o grubości do nawet 54 mm. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii mogą poszczycić się więc wyjątkowo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi. Współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi w ich przypadku 0,78 W/(m²K). W praktyce przekłada się to nie tylko na wyższy komfort domowników podczas mroźnych zimowych i upalnych letnich dni. To także realne oszczędności przez mniejsze zużycie energii cieplnej na ogrzanie wnętrz.

Komfort użytkowania

Szukasz drzwi tarasowych, które gwarantują komfort użytkowania? Wybierz HST MOTION. Zapewnia on przede wszystkim optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz pomieszczenia. Otwarcie drzwi, a właściwie przesunięcie ich skrzydła, nie zabiera przestrzeni we wnętrzach. Dzięki temu możesz ustawić meble dowolnie w sąsiedztwie drzwi tarasowych. Jeśli mowa o komforcie, nie sposób pominąć kwestii łatwego przesuwania skrzydła HST MOTION, z którym poradzi sobie każdy domownik. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu specjalistycznych okuć, które zapewniają, że skrzydło po otwarciu swobodnie przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji.

Chcesz wiedzieć więcej o tarasowych drzwiach przesuwnych nowej generacji HST MOTION? Zobacz, jak się prezentują. Masz pytania? Porozmawiaj ze specjalistami z naszych salonów sprzedaży.

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Pava

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design. Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Terra

System rolet zewnętrznych TERRA to uniwersalny wybór dla poszukujących stabilności, prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa. Elementy konstrukcyjne rolety TERRA wykonane są z trwałego aluminium, dzięki czemu system zachowa stabilność i prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat. Możliwość zintegrowania rozwiązania z systemem SMART OKNOPLAST to dodatkowe ułatwienie w codzienności i wyższy poziom ochrony Twojego domu.

Brama garażowa Belado - Oknoplast
Belado

Brama garażowa BELADO została stworzona z myślą o energooszczędności i optymalnej izolacji termicznej. Staranne wykonanie i opatentowane rozwiązania sprawiają, że brama BELADO skutecznie chroni przed wychłodzeniem i przegrzaniem garażu. System otwierania/zamykania jest niezwykle płynny, a możliwość zastosowania okuć w klasie RC2 wyjątkowo skutecznie ochroni Ciebie i Twój dom.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów