Home Baza wiedzy Uczyń swoje wnętrza glamour – styl wnętrza, który cię wyróżni

Uczyń swoje wnętrza glamour – styl wnętrza, który cię wyróżni


opublikowane 23 lut 2017

2 minuty

Z jednej strony może wydawać się luksusowy, ekstrawagancki, przesadzony, a nawet… kiczowaty. To tylko pozory! Jeśli chcesz wyróżnić swoje wnętrza na tle innych blaskiem, stylowymi meblami, dodatkami oraz nasyceniem barw – postaw na glamour!

łazienka w stylu glamour Kolory na pierwszym planie

Glamour lubi się z nasyconymi kolorami, wśród których warto zwrócić uwagę przede wszystkim na paletę róży oraz fioletów, które można przełamywać delikatniejszymi odcieniami zieleni czy szarości. Nie oznacza to jednak, że fani wyłącznie stonowanych barw nie znajdą czegoś dla siebie. Jasne wnętrza glamour wyglądają świetnie, ale tylko wtedy, gdy mocno podkreślimy w nich dodatki.

kuchnia w stylu glamour

Daj zabłyszczeć!

Jak uzyskać ten słynny blask w stylu glamour? To wcale nie takie trudne. Postawmy na kryształowe dodatki, np. żyrandol lub flakon. Nie bójmy się błyszczących materiałów, które zawisną w formie zasłon lub spełnią rolę narzuty na łóżko. A meble? Oczywiście stylowe, błyszczące i… ze złotymi zdobieniami. Świecące dodatki dodają luksusu i to właśnie tym kluczem powinniśmy się kierować przy ich doborze. We wnętrzach glamour ogromną rolę odgrywają lustra, które dodają smaku i przede wszystkim optycznie powiększają wnętrze.

Trochę baroku nie zaszkodzi

Co powiesz na fotel w stylu barokowym, który obijesz pluszowym materiałem lub pomalujesz na fioletowo? Brzmi trochę kiczowato, ale przecież o to właśnie chodzi, by zestawiać klasykę z nowoczesnością! Oczywiście łatwo przesadzić, więc warto mimo wszystko kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem.

sypialnia glamour

Dla kogo glamour?

Coraz chętniej rozglądamy się za stylami wnętrz, które do tej pory nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem. Z drugiej strony po co silić się na ekstrawagancję, skoro lepiej postawić na sprawdzoną klasykę. Sprawdzone wybory zawsze są w cenie, ale nikt nie powiedział, że własne mieszkanie nie jest dobrym polem do eksperymentowania. W końcu to właśnie przez salon, kuchnię czy sypialnię możemy wyrazić siebie. I nawet powinniśmy, bo pomieszczenia, w których mieszkamy, powinny oddawać nasze upodobania i potrzebny. Styl glamour to doskonały wybór dla osób, które nie boją się zmian, lubią doświadczać nowych rzeczy i z przyjemnością… błyszczą. Tego typu aranżacje to jednak coś więcej niż tylko świecidełka.

Czytaj też:

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Pava

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design. Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Terra

System rolet zewnętrznych TERRA to uniwersalny wybór dla poszukujących stabilności, prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa. Elementy konstrukcyjne rolety TERRA wykonane są z trwałego aluminium, dzięki czemu system zachowa stabilność i prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat. Możliwość zintegrowania rozwiązania z systemem SMART OKNOPLAST to dodatkowe ułatwienie w codzienności i wyższy poziom ochrony Twojego domu.

Brama garażowa Belado - Oknoplast
Belado

Brama garażowa BELADO została stworzona z myślą o energooszczędności i optymalnej izolacji termicznej. Staranne wykonanie i opatentowane rozwiązania sprawiają, że brama BELADO skutecznie chroni przed wychłodzeniem i przegrzaniem garażu. System otwierania/zamykania jest niezwykle płynny, a możliwość zastosowania okuć w klasie RC2 wyjątkowo skutecznie ochroni Ciebie i Twój dom.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów