Home Baza wiedzy Zalety okien PVC

Zalety okien PVC


opublikowane 01 kwi 2016

1 minuta

Od lat okna PVC cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Trudno się dziwić skoro możemy je kupić w bardzo atrakcyjnej cenie i do tego przez długie lata cieszyć się ich świetną jakością. Lista zalet okien PVC jest bardzo długa – my wymieniamy tylko podstawowe atuty. Sprawdź poniższą listę plusów.

 • Odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych
 • Odporne na negatywne działania grzybów oraz owadów
 • Odporne na utratę ciepła (bardzo szczelne)
 • Nie wymagają konserwacji
 • Odporne na ogień – twarde PVC nie jest w stanie się zapalić
 • Odporne na zarysowania i inne drobne zniszczenia
 • Białe okna zostają białe na długi czas (chyba, że wybierzemy bardzo tanie profile, których jakość pozostawia wiele do życzenia, kupując profile Oknoplastu masz gwarancję bieli na wiele lat)
 • Bardzo łatwe w czyszczeniu
 • Bardzo atrakcyjne cenowo
 • Ekologiczne! Okna PVC poddawane są 100% recyklingowi

Nie zapominajmy również o aspekcie wizualnym – okna PVC prezentują się schludnie i elegancko – z pewnością będziecie z nich zadowoleni.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Pava

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design. Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Pixel

System PIXEL to wyważone połączenie elegancji, estetyki i funkcjonalności. Industrialny charakter zyskał dzięki zastosowaniu profili bez zaokrągleń oraz ostro zarysowanej listwie przyszybowej. Okno PIXEL to nie tylko wyjątkowy design. Doskonałe parametry izolacji termicznej i akustycznej, większa powierzchnia szyb oraz możliwość wyboru wąskiego słupka ruchomego z symetrycznie umieszczoną klamką centralą sprawiają, że system PIXEL to uniwersalny wybór.

Okno Koncept Oknoplast
Koncept

Okno KONCEPT to uniwersalne połącznie klasycznej estetyki i użytkowych właściwości, które sprawdzą się w budynkach wielorodzinnych, szeregowych, czy jednorodzinnych. Prosty, geometryczny profil okna KONCEPT kryje w sobie optymalne rozwiązania technologiczne: zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus dla większego bezpieczeństwa, czy mechanizm blokowania uchyłu dla lepszego komfortu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów