Wiosenne aranżacje okien
Dekoracje

5 propozycji na wiosenne aranżacje okna

Wiosna na zewnątrz, wiosna w… domu! Gdy przestrzeń dookoła nas staje się świeża i pachnąca, chcemy trwać w niej jak najdłużej, także w domu. No bo kto powiedział, że nie możemy przenieść klimatu wiosennego do wnętrz? To bardzo proste – zacznijmy od aranżacji okien!

Wiosenna metamorfoza okien to gratka nie tylko dla miłośników projektowania wnętrz i projektów DIY. Każdy marzy o odświeżeniu swoich pomieszczeń, szczególnie na wiosnę. Podsuwamy 5 propozycji, wśród których znajdziesz tę idealną dla siebie, tak by w pełni pasowała do Twojego wnętrza.

1.W pastelowej krainie

Wiosna pastelami stoi! Delikatne, nieco cukierkowe, a jednocześnie świeże kolory zaczarują Twoje okno. Postaw na pastelowe zasłonki, kwiaty i dekoracje, np. sznurki z serduszkiem, którymi fikuśnie zwiążesz zasłony.

2. W pełnym luksusie

Ciemny róż oraz biały w połączeniu z imponującymi zasłonami w nietypowej kompozycji – to robi wrażenie! Aranżacja w stylu „glamour” zachwyci domowników i Twoich gości, którzy poczują się tak dobrze w Twoim wnętrzu, że… nie będą chcieli z niego wychodzić!

3. Elegancja z nutką szaleństwa

Aranżacja okna na wiosnę - inspiracje

Nie dość, że zestawienie koloru kremowego i niebieskiego wzbudza zachwyt, to jeszcze bardziej imponującego efektu dodają nakładające się na siebie zasłony. Ta kompozycja wcale nie jest trudna w wykonaniu. W takiej postaci jak na zdjęciu sprawdzi się raczej wieczorem. W ciągu dnia upnijmy zasłony, by do pomieszczenia dostało się jak najwięcej wiosennego światła!

4. Bo prosto i mało to znaczy pięknie!

Wiosenna aranżacja okna

Co powiesz tylko na zwiewne, delikatne, białe firaneczki? To wersja dla osób bardziej oszczędnych preferujących style minimalistyczne, np. bardzo modny ostatnio styl skandynawski (sprawdź, jak zaaranżować okno w stylu skandynawskim)

5. Wiosna cała w kwiatach

Wiosenna aranżacja okna

Jak wiosna to kwiaty! Proponujemy postawić na zasłonki w roślinne motywy. Efekt będzie jeszcze bardziej piorunujący, gdy poduszki będą miały ten sam wzór. Prawda, że świetnie to wygląda?

A na zakończenie jeszcze jedna znana, ale nigdy nie przestarzała propozycja, tym razem na zewnętrzną stronę okna. Polecamy żywe kwiaty, które odświeżą dom czy mieszkanie od drugiej strony. Można posadzić je w niestandardowych doniczkach, np. z palet. Powodzenia!

Donica na parapecie okna


Promocja Zimowa

Promocja Zimowa


Poznaj nasze okna

5 propozycji na wiosenne aranżacje okna
Do góry