Wszystko, co musisz wiedzić o rezerwacji Oknoplast
Okna

Bezpieczna rezerwacja z domu – co musisz wiedzieć

W związku z panującą pandemią koronawirusa zmianie musiały ulec Twoje plany zawodowe, towarzyskie czy podróżnicze? Dzięki Rezerwacji OKNOPLAST, podczas kwarantanny czy dobrowolnej izolacji, nie musisz rezygnować z długo wyczekiwanego momentu wymiany stolarki czy wprawienia jej w nowym budynku. Teraz złóż zlecenie telefonicznie lub e-mailowo, a z rabatu w ramach Promocji Wiosennej skorzystaj w dogodnym dla Ciebie terminie. Na czym polega Rezerwacja Oknoplast? Do kiedy obowiązuje? Odpowiadamy na te i inne pytania dotyczące zamówień stolarki bez konieczności wizyty w salonie.


Co to jest Rezerwacja Oknoplast?

To system zdalnej obsługi zleceń, który w okresie pandemii koronawirusa ma pozwolić Ci kontynuować realizację planów budowlanych i remontowych bez konieczności wizyty w salonie sprzedaży OKNOPLAST. Po telefonicznej lub e-mailowej konsultacji ze sprzedawcą przygotowane zostają wstępna oferta i wycena, których podpisanie gwarantuje Ci możliwość skorzystania w późniejszym terminie z obowiązującej aktualnie Promocji Wiosennej.


Do kogo kierowana jest Rezerwacja Oknoplast?

Rezerwacja Oknoplast jest rozwiązaniem polecanym osobom, które nie chcą lub nie mogą (np. ze względu na odbywanie kwarantanny) spotkać się z przedstawicielem handlowym w salonie sprzedaży, gdzie wprowadziliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego. To także opcja dla tych, którzy nie chcą skorzystać z opcji Bezpiecznego Pomiaru i Bezpiecznego Montażu, które wdrożyliśmy ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną. Wybierz Rezerwację OKNOPLAST, jeżeli z powodu czasowej izolacji stronisz od bezpośrednich kontaktów, ale jednocześnie nie chcesz stracić okazji do skorzystania z Promocji Wiosennej i uzyskania rabatów na stolarkę OKNOPLAST.


Co dzieje się po zaakceptowaniu wstępnej oferty?

Akceptacja zdalnej oferty wstępnej nie jest jednoznaczna ze złożenia zamówienia. Aby sfinalizować Rezerwację OKNOPLAST, konieczne jest więc umówienie się w bezpiecznym dla Ciebie terminie na dodatkowy pomiar wykonany przez naszych specjalistów. Na podstawie ustaleń z pomiaru i rozmów z klientem oferta wstępna poddawana jest weryfikacji i ustalana jest końcowa wycena. Ostatnim krokiem jest podpisanie finalnej umowy ofertowej, które może odbyć się w późniejszym terminie (maksymalnie do końca maja 2020 roku), w wybranej przez Ciebie przestrzeni, np. w Twoim domu, lub w naszym bezpiecznym pod względem ryzyka zakażenia koronawirusem salonie.

Poznaj procedury bezpieczeństwa w salonach OKNOPLAST


Jak dokonać Rezerwacji Oknoplast i zapewnić sobie rabat?

Skorzystanie z Rezerwacji OKNOPLAST jest niezwykle proste. Wystarczy na naszej stronie internetowej posłużyć się formularzem kontaktowym, podając podstawowe dane teleadresowe. W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo nasz partner handlowy, który poinstruuje Cię, jak wykonać samodzielnie pomiar, a także doradzi, jaki system okienny wybrać, wyjaśniając jego najważniejsze właściwości i zastosowania. Na podstawie dokładnego wywiadu z rozmowy czy wnioskując z korespondencji przygotuje też wstępną ofertę na zakup stolarki OKNOPLAST. Jeżeli jej zapisy będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami, w mailu wraz z ofertą otrzymasz link do dokonania rezerwacji.

Jak dokonać rezerwacji OKNOPLASTDo kiedy obowiązują rabaty uzyskane dzięki Rezerwacji OKNOPLAST?

Wysokość rabatów uzyskanych dzięki skorzystaniu z Rezerwacji OKNOPLAST zostanie zachowana tylko pod warunkiem podpisania finalnej umowy na zakup stolarki w terminie do końca maja 2020 roku. W praktyce oznacza to, że z Promocji Wiosennej możesz skorzystać po jej zakończeniu (trwa ona do 30 kwietnia 2020 roku). Ważne jest jednak, aby do ostatniego dnia maja umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie zarówno na pomiar, jak i na osobiste podpisanie umowy finalnej z naszym partnerem handlowym.


Czy w czasie obowiązywania zdalnej Rezerwacji Oknoplast salony sprzedaży są otwarte?

Wprowadzenie systemu zdalnej obsługi zleceń jest udogodnieniem dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą spotkać się z partnerem handlowym OKNOPLAST w salonie sprzedaży. Nie oznacza to jednak, że nasze salony są zamknięte. W trosce o komfort i zdrowie osób odwiedzających osobiście nasze punkty sprzedaży wprowadziliśmy najwyższe standardy sanitarne, o których piszemy m.in. tutaj.

Chcesz uzyskać gwarancję możliwości wykorzystania rabatu z Promocji Wiosennej w późniejszym terminie? Uzupełnij formularz kontaktowy i przekonaj się, jak prosta i bezpieczna jest Rezerwacja OKNOPLAST.


PROMOCJA

PROMOCJA


Poznaj nasze okna

Skomentuj

Bezpieczna rezerwacja z domu – co musisz wiedzieć

Blog Oknoplast - okna, drzwi, rolety

Blog prezentujący porady i ciekawostki dla każdego, kto buduje dom, wymienia okna lub podąża za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje remontowe, testy i recenzje okien, nowoczesne rozwiązania w budownictwie okiennym i architekturze mieszkalnej, a także rzetelne informacje i ciekawostki poświęcone oknom, roletom i drzwiom do domu. Blog Oknoplast to sprawdzone źródło wiedzy oraz pomocnik w wyborze idealnych okien, rolet i drzwi dla Ciebie.

Do góry