Home Baza wiedzy Na co zwracać uwagę przy zakupie rolet zewnętrznych?

Na co zwracać uwagę przy zakupie rolet zewnętrznych?


opublikowane 08 kwi 2016

1 minuta

Dlaczego warto zainwestować w rolety zewnętrzne? Z wielu powodów.

Główny to zwiększenie naszego bezpieczeństwa, ale nie zapominajmy też o ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi, przegrzaniem czy hałasem. Poza tym rolety zewnętrzne dają nam stuprocentową prywatność.

Pamiętajmy, by plan montażu rolet ustalić już na etapie projektowania domu, co da nam najwięcej możliwości wyboru. Nie ma jednak takiej konieczności – bez problemu dobierzemy rolety okienne w chwili, gdy nasz dom będzie już wykończony. Wybierając rolety zdecydujmy, na czym nam najbardziej zależy. Jeżeli nadmiar słońca bywa dla nas często uciążliwy, to możemy pomyśleć o montowanych we wnęce okiennej roletach SOL. Chronią nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale pełnią też funkcję antywłamaniową.

Jeżeli Twoim priorytetem są wysokie parametry izolacyjne rolety, to pomyśl o SOL EVOLUTION, które wykorzystasz zarówno w nowych budynkach, jak i przy modernizacji tych istniejących od dawna. Jeżeli rolety mają przede wszystkim zachowywać ciepło wewnątrz, to możesz pomyśleć o modelu LUNA. Inny rodzaj rolet, TERRA zapewni nie tylko większą ochronę przed włamaniami i wiatrem, ale zapewnia także doznania estetyczne. Jeżeli nie wiesz jakie rolety wybrać – udaj się do salonu Oknoplastu, a nasz przedstawiciel odpowie na każde Twoje pytanie – https://oknoplast.com.pl/znajdz-salon/.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Pava

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design. Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Terra

System rolet zewnętrznych TERRA to uniwersalny wybór dla poszukujących stabilności, prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa. Elementy konstrukcyjne rolety TERRA wykonane są z trwałego aluminium, dzięki czemu system zachowa stabilność i prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat. Możliwość zintegrowania rozwiązania z systemem SMART OKNOPLAST to dodatkowe ułatwienie w codzienności i wyższy poziom ochrony Twojego domu.

Brama garażowa Belado - Oknoplast
Belado

Brama garażowa BELADO została stworzona z myślą o energooszczędności i optymalnej izolacji termicznej. Staranne wykonanie i opatentowane rozwiązania sprawiają, że brama BELADO skutecznie chroni przed wychłodzeniem i przegrzaniem garażu. System otwierania/zamykania jest niezwykle płynny, a możliwość zastosowania okuć w klasie RC2 wyjątkowo skutecznie ochroni Ciebie i Twój dom.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów