Home Smart Pakiet Medium Smart Oknoplast

PAKIET MEDIUM


Wybierz tą opcję, jeśli w przyszłości zależy Ci na pełnej i kompatybilnej automatyzacji wszystkich urządzeń domowych, ale w tym momencie nie chcesz ponosić dużych kosztów. Pakiet MEDIUM zapewni Ci komfortową obsługę wybranych elementów za pomocą jednego pilota.

Pakiet MEDIUM to świetne wprowadzenie w świat pełnej technologii smart i całkowitej komputeryzacji domu. Rozwiązanie jednoczesnego sterowania pilotem kilku elementów stolarki okiennej, czy drzwiowej, zapewnia wygodę w codzienności i dyskretnie wprowadza nowoczesność do wnętrz.

Pakiet medium

Piloty SITUO IO


Dopasowany do Twojego stylu, niezwykle prosty w obsłudze i designerski w formie. Pilot SITUO IO zapewni Ci intuicyjną obsługę poszczególnych elementów stolarki okiennej lub drzwiowej w trybie indywidualnym lub grupowym. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanym przyciskom z łatwością wyregulujesz ustawienie lameli rolet, zamkniesz i otworzysz okna. A wszystko to w kompaktowej formie pilota, który dzięki licznym wzorom i kolorom dopasuje się do stylu Twojego wnętrza.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów