PAKIETSMART HOME

Pakiet Smart Home

Dedykowany Twoim potrzebom, jeśli zależy Ci na tym, by sterowanie domem było możliwe za pomocą ulubionego urządzenia mobilnego. Nieważne czy jest to smartfon, tablet czy komputer. Jeśli będąc nawet setki kilometrów od domu otrzymasz powiadomienie z aplikacji pogodowej, że do Twojej okolicy zbliża się ulewa, będziesz mógł zamknąć uchylone okna jednym kliknięciem! Wszystko dzięki Connexoon, który zapewnia innowacyjne rozwiązania w zakresie inteligentnego domu, by ten stał się jeszcze bardziej komfortowy i bezpieczny.

CONNEXOON – Twój pierwszy krok do inteligentnego domu!

Prostota instalacji 

Do instalacji Connexoon oraz łączenia urządzeń i napędów nie jest Ci potrzebny dostęp do internetu. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się podczas remontów. System Connexoon instaluje się w trybie Plug and Play* (z ang. „podłącz i używaj”).

*Parowanie przy sterowaniu jednokierunkowym

Prostota użycia
Connexoon jest bardzo intuicyjny w użyciu. Jego użytkowanie nie sprawi Ci najmniejszych problemów! Dzięki niemu Twój dom nabierze nowego życia, a zarazem stanie się dużo bardziej bezpieczny.

Dwie proste w użyciu dedykowane aplikacje

CONNEXOON WINDOW
Do obsługi okien wyposażonych w rolety i zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne. Intuicyjny interfejs pozwoli Ci zaprogramować okna za pomocą kilku kliknięć.
Zamknij wszystkie rolety za pomocą jednego kliknięcia w smartfonie!

CONNEXOON ACCESS  
Aplikacja dedykowana do sterowania oknami, drzwiami tarasowymi i drzwiami zewnętrznymi Twojego domu. Prosta, intuicyjna i wygodna obsługa dopasowana do Twojego stylu życia. Możesz z niej korzystać wszędzie tam, gdzie spędzasz czas wolny lub pracujesz. Potrzebujesz jedynie swojego urządzanie mobilnego!
Otwórz drzwi wejściowe bez szukania kluczy w torebce!
Zamknij uchylone okno, gdy zacznie padać deszcz, a Ty jesteś poza domem!

Pakiety Smart OKNOPLAST

Pozostałe pakiety Smart OKNOPLAST

Pakiet Basic

To najlepsza opcja dla Ciebie, jeśli chcesz, aby Twój dom był bardziej nowoczesny, ale nie czujesz potrzeby inwestowania w pełną technologię Smart Home. System sterowania obejmuje okna, drzwi tarasowe, a także rolety i drzwi zewnętrzne, czyli pozwala na zwiększenie nie tylko komfortu ich użytkowania, lecz także podnosi poziom bezpieczeństwa.

Pakiet Medium

Jest dopasowany do Twoich oczekiwań, jeśli w przyszłości zależy Ci na pełnej automatyzacji wszystkich urządzeń domowych, a na tym etapie uważasz, że nie jest to jeszcze czas na inwestowanie w pełną technologię smart. Pakiet MEDIUM sprosta Twoim wymaganiom, szczególnie jeśli Twoim priorytetem jest wygoda – w tym systemie do sterowania używasz jednego pilota!

Pakiet Smart Home Premium

Dedykowany Twoim potrzebom, jeśli zależy Ci na tym, by sterowanie domem było możliwe za pomocą ulubionego urządzenia mobilnego. Nieważne czy jest to smartfon, tablet czy komputer. Jeśli będąc nawet setki kilometrów od domu otrzymasz powiadomienie z aplikacji pogodowej, że do Twojej okolicy zbliża się ulewa, będziesz mógł zamknąć uchylone okna jednym kliknięciem!

Broszura Smart Oknoplast

Kliknij w niebieski przycisk, aby pobrać broszurę Smart Oknoplast w formacie PDF.

Wyślij zapytanie
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane

ZOBACZ produkty