Home Smart Pakiet Smart Home Premium

PAKIET SMART HOME PREMIUM


Pakiet SMART HOME PREMIUM to rozwiązanie, które zapewni Ci pełną kontrolę nad domem. Dzięki automatyzacji większość urządzeń i elementów wyposażenia, zdalnie przewietrzysz mieszkanie, włączysz oświetlenie, uruchomisz pralkę lub wyłączysz pracujące żelazko.

Centralnym urządzeniem w pakiecie SMART HOME PREMIUM jest wysokiej klasy kontroler TaHoma® Premium. To mózg Twojego domu, który zdalnie lub lokalnie będzie zarządzał oknami, bramami i alarmami, oświetleniem, tarasem oraz pozostałymi czujnikami (ogrzewanie, temperatura). Poprzez mobilną aplikację dostosowaną do systemu iOS oraz Android stworzysz scenariusze działania, zbudujesz kalendarz pracy według dni tygodnia, czy zaprogramujesz dom, aby oszczędzał energię.

TaHoma® Premium


Inteligentny, elastycznie dopasowany do Twojego trybu życia i dający setki możliwości konfiguracji.

System TaHoma® Premium otworzy przed Tobą nowy wymiar inteligentnego domu. Urządzenie pozwala na lokalne lub zdalne zarządzenia domem poprzez mobilną aplikację dopasowaną do smartphone’a i tabletu z systemem iOS / Android. Pozwala na pełną kontrolę domu: od okien przez czujniki temperatury i oświetlenie, aż po bramy wjazdowe i garażowe oraz elemenety tarasu (pergole, markizy, ogród zimowy).

Dzięki możliwości tworzenia personalnych scenariuszy działania, TaHoma® Premium zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Możesz dostosować swój dom do tygodniowego kalendarza lub zaprogramować urządzenia, aby oszczędzały energię lub chroniły Twój dom na wypadek ulewy, gradu, upału.

Jak funkcjonuje inteligentny dom zarządzany TaHoma® Premium?

Połączona z internetem TaHoma® Premium pozwala na sterowanie domem z poziomu wybranego urządzenia mobilnego: smartphone’a, tabletu lub komputera. Dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania, kontrolowanie okien, drzwi, rolet, oświetlenia, czy czujników temperatury staje się niezwykle proste.

TaHoma® Premium umożliwia programowanie 3 rodzajów scenariuszy działania:

 Indywidualny scenariusz
umożliwia projektowanie trybów działania według własnych preferencji i sposobu funkcjonowania. Z łatwością aktywujesz cały zaprogramowany proces za pomocą jednego dotknięcia. Możesz utworzyć scenariusz „WYJŚCIE”, który zadba o to, aby zamknąć okna, opuścić rolety, zakluczyć drzwi zewnętrzne i obniżyć temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Prosto i skutecznie.

Kalendarz:
ta funkcjonalność umożliwia dopasowanie zaprogramowanych scenariuszy do poszczególnych dni tygodnia. Możesz programować dom i jego funkcjonowanie na czas dni w biurze, weekend, czy urlop. To komfortowe i ekonomicznie rozwiązanie.

Scenariusz warunkowy:
to funkcja umożliwiająca budowanie zaawansowanych scenariuszy, uwzględniających nie tylko wyjście z domu lub powrót do niego. Z łatwością dostosujesz dom do np. niekorzystnych warunków atmosferycznych: zbliżającej się burzy lub wysokiej temperatury, aby utrzymać wewnątrz przyjemny chłód. Innowacyjnie i energooszczędnie. 

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów