Home Baza wiedzy Poradnik Realizacje

5 artykułów

Poradnik Realizacje

Zobacz, jak nasze produkty prezentują się w domach naszych klientów.

czytaj dalej
Nowoczesny dom z oknami Oknoplast

4 minuty

Design i komfort – nowoczesny dom w okolicach Bochni

Minimalistyczna architektura na dobre rozgościła się nie tylko w polskich miastach, ale też na wsiach. Jednym z takich nowoczesnych i oryginalnych domów jest inwestycja z okolic Bochni. Wyróżnia się bryłą tzw. nowoczesnej stodoły, funkcjonalnym układem wnętrz i doskonałym doborem oraz wykorzystaniem kolorów. Uwagę przykuwają w nim także wielkoformatowe okna, drzwi tarasowe i drzwi garażowe z oferty OKNOPLAST.

4 minuty

Nowoczesność i pełnia komfortu. Przytulny dom rodzinny z basenem

Wśród zielonych krajobrazów stoi dom, który jest ucieleśnieniem nowoczesnego designu z elementami tradycyjnej architektury. Ten elegancki budynek wyróżnia się czystymi, geometrycznymi liniami, białymi ścianami oraz charakterystycznymi elementami z naturalnego drewna i cegły, które dodają mu ciepła i uroku.

3 minuty

Stare i nowe – eklektyczny dom w Wielkiej Brytanii

Niewielkie domy to nieruchomości bez potencjału przy powiększającej się rodzinie? Tezie tej przeczy opierający się na kontrastach projekt z Wielkiej Brytanii. Parterowy budynek w tradycyjnym stylu został w nim połączony z dużą, nowoczesną stodołą. Niewielkie okna i biel elewacji w starej części z wielkoformatowymi oknami OKNOPLAST i czarnym drewnem w nowej.

3 minuty

Światło i przestrzeń – nowoczesny dom w Irlandii

Coraz częściej projektanci w domach jednorodzinnych starają się zacierać granice między światem zewnętrznym a wnętrzami. Udanym przykładem takiego podejścia jest minimalistyczny budynek zlokalizowany tuż przy brzegu morza w Irlandii. Architekci nie tylko zastosowali w nim po prostu wielkoformatowe okna i drzwi tarasowe OKNOPLAST. Stworzyli z ich użyciem ciepłe, efektowne i dające doskonały widok na wybrzeże przeszklone ściany. Dzięki temu dom o tradycyjnej bryle nabrał zdecydowanie nowoczesnego charakteru.

Nowoczesny dom parterowy z oknami oknoplast

3 minuty

Elegancja i komfort – nowoczesny dom parterowy

Klasyczny, kopertowy dach i łącząca biel, szarość oraz brąz drewna elewacja mogą sugerować, że mamy do czynienia z domem jakich wiele. Gdy jednak przyjrzeć się bliżej, okazuje się, że budynek ten zdecydowanie różni się od większości nieruchomości. W jaki sposób? Spełnia indywidualne potrzeby inwestorów i stawia na komfort. W efekcie znaleźć w nim można osobne skrzydło ze strefą relaksu, a także wielkoformatowe przeszklenia od OKNOPLAST zamiast ścian. Zobacz bliżej nowoczesny, parterowy dom z produktami OKNOPLAST.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów